NATJEČAJ – Europski studiji

NATJEČAJ

za upis deset (10) studenata u Doktorskoj školi Sveučilišta Josipa Strossmayera u Osijeku u akademskoj 2022./2023. godini na poslijediplomski interdisciplinarni sveučilišni studij

EUROPSKI STUDIJI

1. Poslijediplomski interdisciplinarni sveučilišni studij Europski studiji traje tri (3) godine, odnosno šest (6) semestara i njegovim završetkom stječe se 180 ECTS bodova i akademski stupanj doktora društvenih znanosti (dr.sc.) uz naznaku polja ili interdisciplinarnog polja/grane.
  2. Na poslijediplomski interdisciplinarni sveučilišni studij Europski studiji u Doktorskoj školi Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku u skladu sa studijskim programom i prema broju potencijalnih mentora upisuje se ukupno deset (10) studenata.
  3. Navedeni poslijediplomski interdisciplinarni sveučilišni studij u točki 1. i 2.  izvodi se u Doktorskoj školi Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku.

OPŠIRNIJE (.doc) MORE INFORMATION (.doc)

Izjava o plaćanju školarine.docx (.doc)

Obrazac NP.1.(I. razina) EU.docx (.doc)

Prijavni obrazac 2022.doc (.doc)